VI-asis respublikinis klasikinės gitaros etiudo ir pjesės konkursas

2020 metų sausio 25 dieną Kaunas išties buvo pilnas jaunimo atliekamos muzikos. Barokinės muzikos gerbėjai VDU katalikų teologijos fakulteto didžiojoje auloje galėjo gėrėtis įvairiais instrumentais atliekama karališkąja baroko epochos muzika (vyko Kauno „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus organizuotas jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis Barokas 2020“), na, o gitaros muzikos mylėtojus ir jaunuosius gitaristus tą pačią dieną Kauno I muzikos mokykla pakvietė į kasmetinį, šiais metais jau VI-ąjį respublikinį gitaros etiudo ir pjesės konkursą.

Kaip jau įprasta konkursuose, visi atlikėjai varžėsi skirtingose amžiaus kategorijose atlikdami miklių pirštų techniką demonstruojantį etiudą bei pjesę, reikalaujančią gilios kūrinio nuotaikos pajautos ir gebėjimo ją perteikti klausytojams.

Galime pasidžiaugti, kad mūsų muzikos mokyklos gitaros mokytojos Marijos Janavičienės jaunieji auklėtiniai konkurse sėkmingai pasirodė ir grįžo iš renginio ne tuščiomis: Vytaras Rekus (4 kl.) A kategorijoje pelnė I vietos laureato diplomą, o antrokas Vytautas Tervydis gavo apdovanojimą kaip jauniausias konkurso dalyvis.

Nuoširdžiai sveikiname mokytoją ir jaunuosius gitaristus!

Fortepijono mokytoja metodininkė Agnė Rekuvienė

Renginio nuotraukos