Virtualus chorinės muzikos projektas “Malda pasauliui”

Šiais mokslo metais, šalies mokyklose įsitvirtinus nuotoliniam mokymui, Miko Petrausko muzikos mokyklos jaunių choras, vadovaujamas mokytojos Ingridos Maslauskienės, įsijungė į virtualų chorinės muzikos projektą "Malda pasauliui". Šis projektas unikalus tuo, kad jame dalyvauja daugiau nei 500 moksleivių iš visos Lietuvos, su kuriais dirbs tarptautinį pripažinimą pelniusios dirigentės ir pedagogės iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Malaizijos, Argentinos, Lietuvos, Nyderlandų, Kazachstano, Pietų Afrikos. Projektą organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir Vilniaus muzikos mokykla "Ugnelė". Visus mokslo metus vieną mėnesio šeštadienį “Zoom” platformoje moksleiviai turės galimybę virtualiai mokytis giesmių iš įvairiausių pasaulio kultūrų.

Projektas sulaukė ir žiniasklaidos dėmesio. Pirmąją keturių valandų trukmės repeticiją stebėjo Šiaulių televizija. Jų parengtą reportažą galima peržiūrėti paspaudus nuorodą:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3536337669742732&id=317787421597789

Laukia įdomus, mus praturtinantis mokymasis iš geriausiųjų. O vasaros pradžioje, projektui pasibaigus, jei tik aplinkybės leis, tikimės finalinio renginio Vilniuje.

Chorinio dainavimo mokytoja metodininkė Ingrida Maslauskienė